Привіт! Це beauty-редакторка сайту Cosmopolitan Ukraine Настя Леонова, і сьогодні я писатиму цей текст від першої особи, щоб розповісти, які засоби в мене закінчилися останнім часом, наскільки вони мені сподобалися і чим саме. Сподіваюся, ці косметичні продукти тебе зацікавлять! А попередню добірку протестованих мною засобів ти знайдеш за цим посиланням.
1
René Furterer, Karite Hydra Moisturizing Smoothing Mask
Моя улюблена маска для волосся! Вона прекрасно зволожує та живить волосся завдяки олії ши у складі, робить його більш слухняним і струмливим, «наповнює», але не обважнює. Маска має ніжну кремоподібну консистенцію та витончений ненав’язливий аромат. Це універсальний косметичний продукт, який можна використовувати і як більш інтенсивний treatment, довше тримаючи на волоссі, і щодня як бальзам чи кондиціонер, а підійде він волоссю різних типів.
2
The Heart Note, Vanilla + Amber Shower Gel
Гель для душу в зручному та стильному пакуванні з теплим чуттєвим ванільно-амбровим ароматом. Одночасно з ним у мене закінчився інший гель цього бренду — зі свіжим ароматом чорного перцю й озону. Засоби гарно піняться, м’яко очищують і приємно пахнуть — тобто роблять усе, що потрібно.
3
Garnier, Body SuperFood Avocado Oil + Omega 6 Nourishing Cream
Зволожувальний крем для тіла з оліями ши й авокадо має консистенцію середньої густоти та специфічний, але не дуже сильно виражений аромат. Ним було приємно щедро маститися — з огляду на пакування у вигляді великої банки, інакше б і не виходило. Засіб гарно вбирається, і після нього шкіра справді відчувається більш м’якою та оксамитовою.
4
INSTYTUTUM, RESURFACING GLOW TONER
Тонер із 6% гліколевої кислоти, 2% ніацинаміду, алантоїном, гіалуроновою кислотою й екстрактом ромашки. Має зручний дозатор, легку консистенцію, трохи густішу за воду, і характерний для кислотних засобів ненав’язливий запах без додаткових ароматизаторів. Косметичний продукт відчувається як доволі потужний і може трохи пощипувати шкіру, якщо на ній є невеликі пошкодження. Але він не подразнює шкіру, і за час використання (а засобу вистачає надовго) тонер не провокував сухість, лущення й почервоніння. Засіб делікатно відлущує шкіру, тонізує, зволожує і вирівнює колір обличчя. Це класний вибір для повсякденного активного догляду, після якого я люблю наносити сироватку з вітаміном С або ретинолом.
5
Joko Blend, Aqua Glow Extra Moisturizing Face Serum
Гіалуронові сироватки завжди закінчуються в мене в першу чергу, бо я майже щодня використовую їх як частину ранкового догляду. Цей засіб має непрозору кремоподібну консистенцію і формулу, що містить низькомолекулярну гіалуронову кислоту, фосфоліпіди й амінокислоти. Сироватка вбирається швидко і без липкості та не має аромату. Вона добре зволожує шкіру та залишає її гладенькою та свіжою. Базовий засіб, який чудово «працює».
6
Nelly De Vuyst, Hydrocell Cream
Використовувала цей крем переважно на ніч. Він має класичну консистенцію, що тане на шкірі й гарно вбирається без відчуття липкості. Формула на основі гіалуронової кислоти, колагену й ліпопептидів добре зволожує шкіру — а це важливий для мене показник, бо від багатьох засобів не відчуваю достатнього ефекту. У крему естетичне пакування — важка баночка з темно-червоного скла. Але він має дуже виражену парфумерну запашку, яка сильно відчувається і в процесі нанесення, і потім зі шкіри, — нюанс, який варто брати до уваги всім, хто чутливий до запахів.
7
BIONO, Peptide Complex & Marine Collagen Eye Serum
Це наче гіалуронова сироватка для обличчя, але в baby-форматі для зони навколо очей (у мене була мініатюра). Косметичний продукт можна використовувати під крем, тож це приємний додатковий етап у skincare routine. Це бюджетний засіб зі складом, багатим на класні компоненти (пептиди, гіалуронова кислота, екстракти центели азійської та гінкго білоба, пребіотики), та легкою консистенцією, який робить шкіру більш гладенькою та пружною і якісно зволожує її.