7 найкращих фільмів із Джулією Робертс
Кінострічки, які подарували акторці любов мільйонів
У понеділок, 28 жовтня, свій день народження відзначала справді легендарна акторка (із заголовка ти, мабуть, уже здогадалася, про кого йде мова). Джулія Робертс, якій виповнилось 57, стала справжнім уособленням таланту, харизми та стилю для багатьох. Її усмішка — символом Голлівуду, а ролі — джерелом натхнення для багатьох поколінь глядачів. Тож пропонуємо згадати фільми, які зробили Джулію Робертс всесвітньовідомою та подарували їй любов мільйонів.
«НОТТІНГ ГІЛЛ»
Одна з найромантичніших історій кіно! Фільм розповідає про звичайного лондонського книгаря Вільяма, який веде спокійне життя, поки одного дня не зустрічає популярну голлівудську акторку Анну. Несподівана романтична зустріч стає початком незвичайних стосунків між двома людьми з абсолютно різних світів. Вільям намагається впоратися з впливом слави на своє життя, а Анна постає перед труднощами публічності та відносин.
«КРАСУНЯ»
Фільм, що приніс всесвітню популярність Джулії Робертс, розповідає романтичну історію стосунків між успішним бізнесменом Едвардом Льюїсом та дівчиною на ім’я Вів’єн Ворд, яка працює повією. Випадково зустрівши дівчину на Голлівудському бульварі, Едвард пропонує їй провести з ним тиждень, супроводжуючи його на ділових зустрічах. Попри розбіжності у соціальному статусі, між ними виникають справжні почуття. Та чи може вийти щось справжнє у людей з двох таких різних світів?
«ЇСТИ, МОЛИТИСЯ, КОХАТИ»
Героїня фільму, Елізабет Ґілберт, перебуває на перехресті життя: вона нещаслива в шлюбі, не розуміє, чого хоче від свого життя, і вирішує змінити все. Після розлучення вона вирушає в подорож трьома країнами — Італією, Індією та Індонезією, щоб знайти себе і своє справжнє призначення. В Італії героїня насолоджується їжею та культурою, в Індії — духовністю та медитацією, а в Індонезії — коханням. Це історія про самопошук, зречення та нові починання.
«ПОСМІШКА МОНИ ЛІЗИ»
Драматичний фільм 2003 року розповідає про молоду викладачку мистецтва Кетрін Енн Вотсон, яка приїздить у консервативний коледж Веллслі в 1953 році. Вона прагне вийти за рамки традиційної освіти й заохочує своїх студенток до самостійного мислення та прагнення до кар’єри, а не лише до шлюбу. Кетрін стикається з опором з боку консервативних викладачів і студенток, але продовжує наполягати на своїх переконаннях (вона не звикла так просто відступати). Фільм порушує питання про місце жінки в суспільстві, ідею вибору, «жіночого щастя» та того, яким різним воно буває.
«ДИВО»
Зворушлива сімейна драма режисера Стівена Чбоскі, знята за однойменним романом Р. Дж. Паласіо, яка розповідає історію Августа Пулмана, хлопчика з рідкісним генетичним захворюванням, через яке його обличчя сильно відрізняється від облич інших дітей. Після 27 операцій і виховання вдома Оггі вирішує вперше відвідати звичайну школу. Август стикається з різними викликами: від здивування та цікавості однолітків до відвертого глузування. Але він також знаходить справжніх друзів і вчиться цінувати те, що має. Історія розгортається не лише з погляду Августа, а й через бачення його сім’ї та однокласників, показуючи, як цей досвід впливає на всіх них.
«ДВАНАДЦЯТЬ ДРУЗІВ ОУШЕНА»
Фільм — продовження кримінальної комедії «Одинадцять друзів Оушена». Джулія Робертс грає Тесс, колишню дружину Денні Оушена, який тільки-но звільнився з в’язниці. Денні та його команда отримують вимогу повернути $160 мільйонів, які вони вкрали у казино Террі Бенедикта, плюс відсотки, що складають $38 мільйонів. Оскільки в них не вистачає грошей, команда планує ще один зухвалий злочин в Амстердамі, щоб виправити ситуацію.
«НАРЕЧЕНА-ВТІКАЧКА»
Фільм розповідає історію журналіста Айка Грема, який отримує замовлення написати статтю про Меггі Карпентер — жінку, що неодноразово тікала з-під вінця в день весілля. Після публікації його статті, що затьмарює репутацію Меггі, вона вимагає спростування і звільнення журналіста. Щоб відновити своє ім’я, Айк вирушає до її рідного міста в Меріленді, де з’ясовує деталі її незвичайної поведінки, поки жінка готується до свого четвертого весілля.