Як «подовжити життя» манікюру: рекомендації майстра

Поради, як надовго зберегти свіжий вигляд покриття


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @saskiafenwick

опубліковано: 15 квітня 2024

Після відвідування салону або самостійного виконання процедури хочеться, щоб ручки якомога довше тішили акуратним виглядом. Майстер манікюру Олександра Супрун ділиться простими та ефективними рекомендаціями, як підтримувати нігті в ідеальному стані протягом усього періоду носіння покриття.

Техніка безпеки 

У день виконання манікюру обовʼязково вдягай рукавички під час приготування їжі. Як би дбайливо майстер не провів процедуру, на шкірі можуть залишатися непомітні для очей мікропошкодження, тож вкрай важливо захиститися від ризику інфікування під час оброблення сирого мʼяса, риби, птиці та інших продуктів. Звісно ж, це застереження стосується і садових робіт, контакту із землею. Це — не лише про красу, це — про здоровʼя.

Захищай ручки 

Вдягати рукавички під час готування та прибирання має сенс завжди: краще підстрахуватися одразу, ніж потім шкодувати, що подряпала покриття об тертку чи що воно втратило початковий блиск після постійного впливу води з різною температурою, побутової хімії й механічного тертя. Не тільки манікюр, але й загальний стан нігтів і шкіри рук подякують тобі, якщо не забуватимеш про рукавички. А як доглядати за ручками вдома — читай у нашому матеріалі.

Не зволожуй надмірно 

У той день, коли тобі зробили манікюр, краще утриматися від лежання в гарячій ванній та відвідування лазні або сауни. Так, усі ці SPA-ритуали дозволені з будь-яким типом покриття — класичним лаком, гель-лаком і нарощуванням, але чи впливають вони позитивно на стійкість? Принаймні в перший день точно не варто ризикувати, аби внаслідок надмірного розігріву, зволоження і помʼякшення нігтьової пластини не почалося відшаровування покриття. Також не слід проводити парафінотерапію ні безпосередньо перед манікюром, ні одразу після: нігтьова пластина насичується вологою й оліями та знижується ступінь зчеплення з покриттям.

Обережно з барвниками

Деякі продукти можуть пофарбувати покриття — і не всі з них потім вдається змити. Найбільш «яскраві»: ягоди (наприклад, деякі сорти черешні), сік цибулі (під час приготування може «прикрасити» нігті фентезійними жовтими розводами), буряк, молода картопля, прянощі (обережно з куркумою!) і навіть снеки — суперсирний попкорн і чипси з паприкою теж здатні залишити свій «слід в історії». Безумовно, чорнило, фарба для волосся і для малювання, крем для взуття і різноманітна господарська «хімія» теж не впливають позитивно на вигляд і стан покриття та шкіри рук. 

Щоб змити забарвлення, розчини гранульовану лимонну кислоту в гарячій воді та після того, як вона охолоне, занур туди пальчики. Або помасажуй нігті ватним диском, просоченим спиртом, — це може допомогти.

Зважай на форму нігтів та колір і текстуру покриття 

Різні відтінки й фініші лаків і топів носяться по-різному. Найбільш сприйнятливими до пофарбування є білі та пастельні відтінки, найменш — темні. Матовий топ легше вбирає в себе пігмент зовні через свою шерхку текстуру, тож є високий ризик, що він отримає небажане забарвлення. Глянцеве верхнє покриття важливо берегти від подряпин, аби воно не стало тьмяним, а хромові лаки можуть затиратися і втрачати сяйво, тож вони не є найбільш стійким варіантом. Враховуй також форму і довжину — довгі мигдалеподібні нігті або stiletto мають вищий ризик пошкодження лаку на кінчиках. Поступове відростання нігтів є найбільш помітним з темним або яскравим покриттям та нейлдизайном, проте не так привертає увагу з нюдом.

Нехай манікюр буде в радість і завжди підіймає тобі настрій!

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ