Привіт! Це beauty-редакторка сайту Cosmopolitan Ukraine Настя Леонова, і сьогодні я писатиму цей текст від першої особи, щоб розповісти, які засоби в мене закінчилися останнім часом, наскільки вони мені сподобалися і чим саме. Сподіваюся, ці косметичні продукти тебе зацікавлять! А попередню добірку протестованих мною засобів ти знайдеш за цим посиланням.
1
Mizon, My Relaxing Time Body Wash
Гель для душу з легким ароматом і екстрактами алое вера, календули, кунжуту, чорної смородини та лаванди. Гарно піниться, очищує шкіру та не пересушує її. Основний бонус: великий об’єм у 800 мл і дозатор-помпа, тому рука сама тягнулася до нього, коли не хотілося робити зайвих рухів з відкриванням кришечок.
2
iam4u, bond repair shampoo
Шампунь від італійського бренду iAM4u, детальніше про засоби якого я писала тут. Добре утворює піну і промиває, не обважнює і не сушить шкіру голови та волосся. Має тонкий приємний аромат і зручне пакування з міцного пластику та кришечку диск-топ (я сама щойно дізналася, що це таке, гуглила назву: загалом це кришечка, на яку треба натиснути, аби вона відкрилася).
3
oribe, gold lust repair & restore shampoo, conditioner
Закінчилися мої улюблені шампунь і кондиціонер для волосся Oribe (шампунь ненароком залишився десь за кадром)... Зараз тут точно не вистачає емоджі зі сльозами... На початку використання я навіть не знала, що шампунь безсульфатний! Він утворює дуже пухнасту ніжну піну і чудово промиває шкіру голови та волосся, надає об’єм волоссю і робить його напрочуд шовковистим і блискучим. Кондиціонер зволожує і відновлює без склеювання та обважнення. Засоби містять антиоксидантний комплекс Oribe Signature з екстрактів лічі, кавуна і квітки едельвейса та мають знаковий аромат під назвою Cote d’Azur з нотами бергамота, білих квітів і сандала. Ця композиція випускається також у вигляді парфумованої води, і вона настільки мені подобається, що я б користувалася нею так! А косметичні продукти з лінії Gold Lust Repair & Restore, як на мене, можуть підійти будь-якому типу шкіри голови і волосся, це ідеальний варіант і для повсякденного використання, і для моментів, коли хочеться зробити волосся особливо гарним.
4
iAM4u, UP Smoothing Serum
Майже щоразу після душу я наносила на вологе волосся цю незмивну сироватку. Вона має консистенцію легкого крему, який швидко розподіляється по волоссю, не склеює пасма і гарно вбирається. Я б не назвала сироватки потужним відновлювальним або захисним засобом, це радше лайтове повсякденне зволоження та пом’якшення як допоміжний етап у haircare routine.
5
Moroccanoil, Treatment Light
Ще один засіб із шикарним впізнаваним ароматом — теплим і солодкуватим амбровим. Якщо подобаються класичні олії для волосся на основі силікону, на цей продукт точно варто звернути увагу! Олійка нежирна, огортає волосся, наче шовк, робить його більш «наповненим», гладеньким, розсипчастим і блискучим та полегшує розчісування. Мініатюрний формат ідеально підходить для знайомства з косметичним продуктом і для подорожей. Але наносити варто акуратно — пляшечка не має дозатора, і треба стежити, аби не вилилося забагато олії.
6
Medik8, Gentle Cleanse Hydrating Rosemary Foam
Пінки для вмивання — це не зовсім той тип засобів, яким я віддаю перевагу, бо зазвичай користуюся крем-гелями. Але ця є напрочуд делікатною й очищує шкіру не «до скрипу», а також зберігає в нормі гідроліпідний баланс. Косметичний продукт з олією з листя розмарину залишає шкіру чистою, свіжою і готовою до нанесення наступних етапів догляду.
7
Secret Key, Hyaluron Aqua Soft Toner
Мій улюблений тонер, справжній holy grail за співвідношенням ціни, якості та об’єму! Гіалуроновий тонер, який я наношу на шкіру просто руками, глибоко зволожує, не залишає відчуття липкості, підвищує пружність епідермісу та вирівнює тон обличчя. У складі — АНА- і ВНА-кислоти (концентрації не вказані, ймовірно, зовсім низькі), пантенол і цілий комплекс рослинних екстрактів, серед яких: центели азійської, авокадо і жожоба. У спекотну літню погоду інколи я навіть не користувалася кремом, а просто наносила цей тонер двічі поспіль (чекала кілька хвилин, поки перша порція вбереться), і шкіра була достатньо зволоженою. Якщо придбати основи для тканинних масок, їх можна просочувати цим тонером — він чудово підходить для цього. Один з найбільш вдалих засобів ever!
8
INSTYTUTUM, TRIPLE ACTION RESURFACING PEEL
Хайповий засіб, який справді дуже мені сподобався. За відчуттями це водночас і пілінг, і маска: я користувалася згідно з інструкцією, тобто наносила на очищену шкіру, кілька хвилин масажувала, а потім лишала засіб на 5-8 хвилин і змивала. Пілінг містить дрібні абразивні частки з мікрогранул бамбука, які буквально полірують шкіру, не подразнюючи її. З усіх косметичних продуктів з механічним принципом ексфоліації я б обирала саме такий щадний пілінг, ензимну пудру або скатку. Косметичний продукт містить також гліколеву і саліцилову кислоти, синьо-зелені водорості (які є природним аналогом ретиноїдів), папаїн і гіалуронову кислоту. Пілінг комплексно діє на шкіру: відлущує й очищує завдяки фізичному та хімічному впливу, живить її, захищає від вільних радикалів і підвищує тонус. Після змивання засобу шкіра дуже гладенька та ніжна, і косметичний продукт залишає після себе не плівку, а відчуття зволоженості. Це навіть неочікувано після такого потужного відлущення, проте справді дієво. Надзвичайно крутий засіб, приємний на всіх етапах: і в процесі використання, і за результатом одразу після процедури, і за накопичувальним ефектом.
9
The Ordinary, Niacinamide 10% + Zinc 1%
Це вже, мабуть, третій флакон сироватки, яку варто завжди мати на своїй поличці. Справді універсальний засіб-перфектор, який ефективно заспокоює шкіру, знімає почервоніння, допомагає швидше позбутися висипів і злегка освітлює пігментацію. Косметичний продукт дуже нейтральний, він не подразнює і не сушить. Чудово підходить і для bad skin days, і просто для частого чи періодичного використання, аби підтримувати шкіру в гарному стані. До того ж ніацинамід важливий для регенерації епідермісу і забезпечує антиоксидантну дію — детальніше про цей компонент я писала в цій статті.
10
INSTYTUTUM, XCEPTIONAL FLAWLESS CREAM
Живильний крем з оліями ши й солодкого мигдалю, кавовим екстрактом, стовбуровими клітинами малини, пептидами та мультимолекулярною гіалуроновою кислотою. Він дуже класно зволожує та живить шкіру та має ліфтинг-ефект. Крем достатньо насичений, не залишає липкості та масних відчуттів, але шкіра після нього довго є оксамитовою на дотик. Мені подобається використовувати його як нічний крем, і особливо — «закривати» ним сироватки з вітаміном С або ретинолом. Навіть після найбільш інтенсивного активного догляду косметичний продукт заспокоює шкірний покрив і захищає його від втрати вологи. Чудовий засіб для подовження молодості шкіри, і окремий лайк за пакування — баночку з важкого скла з округлою металевою кришечкою щоразу напрочуд приємно брати до рук.
11
Benefit, BADgal BANG! Volumizing Mascara
Замовляла цю туш для вій уже, певно, втретє: часто вона продається вигідним сетом з повнорозмірної та travel-версії, і ось я закінчила «крихітку». Довжина, об’єм, підкручування, насичений колір — у ній ідеально все. Туш має зручну конусоподібну щіточку під назвою Slimpact!, якою зручно профарбовувати вії. Вона може мінімально осипатися протягом дня, але це більше залежить від погоди і того, наскільки цей день активний, — у цілому я не маю питань до стійкості засобу. Це дуже гарний варіант і для повсякденного використання, і для створення wow-ефекту.